Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Gamintojai
AcalvioAcalvio pažangūs sprendimai nuo grėsmių, paremti duomenų ir apgaulės mokslo pagrindu, leidžia aptikti kenksmingą veiklą perimetre prieš nusikaltėliams jį pažeidžiant.  
accelerite_logoAccelerite technologijos orientuotos į interneto, debesų platformų ir kompiuterių saugumą. Jos padeda organizacijoms saugiai adaptuoti debesų kompiuteriją, modernų saugumą ir pramonės procesų platformas.
Accellion-new-logoAccellion – ne vieną apdovanojimą pelniusi organizacija, kurios sprendimai skirti užtikrinti saugų failų perdavimą ir bendradarbiavimą privačiame debesyje su išoriniais vartotojais.
Acunetix – automatizuotas žiniatinklio aplikacijų saugumo testavimo įrankis, kuris identifikuoja pažeidžiamumus duomenų bazėse, aptinka kelių svetainių scenarijus ir kitas saugumo spragas.
AristaArista Networks sprendimas užtikrina tinklo apsaugą duomenų centrams, debesų ir našiosios kompiuterijos bei sparčiosios prekybos aplinkose esančioms organizacijoms.
acronisAcronis teikia rinkoje pripažintus atsarginių duomenų kopijų ir atkūrimo nelaimės atveju sprendimus bei kitus, užtikrinančius saugų failų sinchronizavimą, dalijimuisi ir prieigą.
              delineaDelinea atstovaujanti dvi buvusias įmones (Centrify ir Thycotic), yra pripažinta rinkos lydere privilegijuotosios prieigos valdymo (PAM) sprendimuose, kurie suteikia galimybę užtikrinti kibernetinį saugumą.
ARRAY-200Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą, optimizuojant duomenų srautą iš „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus ir kompleksiškumą vartotojui.
centrify-200Centrify technologija apsaugo organizacijos vartotojus ir privilegijuotas paskyras, taip padedamas išvengti informacijos netekimo, kylančio dėl pavogtų prisijungimo duomenų.
clavisterClavister – švediška apsauga, pasaulyje garsi dėl savo naujos kartos ugniasienių, tapatybės ir prieigos valdymo sistemų, skirtų fizinės ir virtualios aplinkos saugumui užtikrinti.
ConpalConpal – pripažinti šifravimo, kompiuterinių darbo vietų, vartotojų autentifikavimo ir tapatybėms saugumo sprendimai.
CoSoSys specializuojasi duomenų nutekėjimo prevencijoje (DLP), darbo vietos išorinių įrenginių kontrolėje (Windows, Mac OS bei Linux aplinkose) ir mobilių įrenginių valdyme.
Cryptshare-200Cryptshare dar žinomas, kaip Befine Solutions. Esminė problema, kurią sprendžia Cryptshare susijusi su elektroninio pašto saugumu ir didelės apimties jautrių duomenų siuntimu.
CyberSecurityAcademy_logoCSA (Cyber Security Academy) siūlo e-mokymų platformą, sukurtą darbuotojų kibernetinio saugumo įgūdžių lavinimui, kurie padeda geriau suprasti ir reaguoti į kasdienines grėsmes.
logo_datalocker-300x100DataLocker – patogus duomenų šifravimo sprendimas, skirtas didelės apimties informacijai saugoti. DataLocker produktais pasitiki vyriausybės, gynybos sektorius ir verslai visame pasaulyje.
HID-Digital-Persona-logoHID Global – vartotojų autentifikavimo, tapatybės ir prieigos valdymo sprendimai. Įmonė pasižymi ypač didele šių technologijų įvairove, todėl net išrankiausios organizacijos čia gali atrasti sau tinkančius sprendimus.
HelpSystems-logoHelpSystems siūlo platų duomenų apsaugos sprendimų spektrą, įskaitant duomenų klasifikavimo (Boldon James ir Titus), saugaus automatinio ir rankinio failų perdavimo (Go Anywhere), skaitmeninių teisių valdymo (Vera), taip pat el.pašto apsaugos (Clearswift) technologijas.
Ekran System vartotojų (ir privilegijuotų vartotojų) veiklos stebėjimo sprendimas skirtas identifikuoti ir įvertinti vidines grėsmes susijusias su vartotojų veikla organizacijos tinkle.
Techstep/Famoc sprendimas centralizuotai valdo mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius (iPhone, iPad, Google Android, Windows Phone) bei juose esančias programas realiu laiku.
fox_it_logoFox IT duomenų diodai užtikrina vienos krypties komunikaciją. Šis sprendimas naudojamas, siekiant ypač stiprios informacijos apsaugos gynybos, vyriausybės ir panašiuose sektoriuose.
F-Secure-200F-Secure technologijos skirtos atlikti pažeidžiamumo testus, greitai reaguoti į problemas, suteikiant apsaugą. Taip pat užtikrinti debesų kompiuterijos saugumą.
vGenians tinklo prieigos kontrolės (NAC) sprendimas įmonėms suteikia visišką visų prietaisų, turinčių IP ryšį, matomumą ir užtikrina, kad jie atitiktų saugumo reikalavimus.
Entrust-logoEntrust (prieš tai Hytrust) platforma apsaugo duomenų centrus, kurie buvo radikaliai transformuoti debesų kompiuterijos. Platforma užtikrina tiek privataus, tiek viešojo ar hibridinio debesies apsaugą.
iboss-cyber-security-logoIboss – saugi interneto prieigos platforma su inovatyvia architektūra, kuri turi daugiau nei 75 patentus. Šią platformą naudoja 4000 organizacijos visame pasaulyje.
Keeeper-Security-20-valdomos-kibernetinio-saugumo-paslaugosKeeper Security stipriu šifravimu ir zero-knowledge architektūra paremta slaptažodžio valdymo aplikacija padeda apsisaugoti nuo duomenų praradimo ir pasiekti reikalavimų ir standartų atitiktį.
ISTORAGE-200iStorage garsėja savo aparatinio šifravimo technologijomis, pritaikytomis duomenų saugojimui. iStorage technologija apsaugo informaciją ir užtikrina saugumo standartų atitiktį.
GTB Technologies duomenų apsaugos ir duomenų praradimo prevencijos sprendimas, galintis užkirsti kelią duomenų praradimui iš kenkėjiškų programų.
PointSharpPointSharp kelių veiksnių autentifikavimas padeda sukurti šiuolaikišką vartotojo patirtį vartotojams prisijungiant prie sistemų itin reguliuojamoje įmonės aplinkoje.
Rohdea-and-SchwarzRohde ir Schwarz kibernetinio saugumo sprendimai, skirti tinklo, programų ir galinių taškų apsaugai bei srauto analizei.
Scale-computingScale Computing – automatizuota infrastruktūra, virtualizacijos platforma ir hiperkonverguoti sprendimai bet kokiems IT infrastruktūros poreikiams patenkinti.
YubicoYubico dviejų faktorių autentifikacija (2FA) užtikrina patikimą vartotojo tapatybės apsaugą jungiantis prie sistemų ir internetinių paskyrų be slaptažodžio.
sophos-200Sophos technologijos apsaugo kiekvieną tinklo elementą: nuo nešiojamų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ar tarnybinių stočių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobiliu įrenginių.
tripwire-200Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų
Untangle produktai – NG ir IC ugniasienes, specialiai pritaikytos smulkiajam segmentui – namų biurams, ne pelno organizacijoms, mokykloms, vyriausybinių bei kitų organizacijų apsaugai užtikrinti.
Veriato leidžia matyti vartotojų elgesį ir veiklą organizacijos tinkle, taip suteikiant galimybę geriau suprasti darbuotojų produktyvumo priežastis ir sumažinti vidinių grėsmių riziką.
Trend Micro – pasaulinis kibernetinio saugumo platformų sprendimų lyderis įmonėms, duomenų centrams ar debesijos aplinkoms.