Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Gamintojai
Acalvio Acalvio pažangūs sprendimai nuo grėsmių, paremti duomenų ir apgaulės mokslo pagrindu, leidžia aptikti kenksmingą veiklą perimetre prieš nusikaltėliams jį pažeidžiant.  
accelerite_logo Accelerite technologijos orientuotos į interneto, debesų platformų ir kompiuterių saugumą. Jos padeda organizacijoms saugiai adaptuoti debesų kompiuteriją, modernų saugumą ir pramonės procesų platformas.
Accellion-new-logo Accellion – ne vieną apdovanojimą pelniusi organizacija, kurios sprendimai skirti užtikrinti saugų failų perdavimą ir bendradarbiavimą privačiame debesyje su išoriniais vartotojais.
Acunetix – automatizuotas žiniatinklio aplikacijų saugumo testavimo įrankis, kuris identifikuoja pažeidžiamumus duomenų bazėse, aptinka kelių svetainių scenarijus ir kitas saugumo spragas.
Arista Arista Networks sprendimas užtikrina tinklo apsaugą duomenų centrams, debesų ir našiosios kompiuterijos bei sparčiosios prekybos aplinkose esančioms organizacijoms.
acronis Acronis teikia rinkoje pripažintus atsarginių duomenų kopijų ir atkūrimo nelaimės atveju sprendimus bei kitus, užtikrinančius saugų failų sinchronizavimą, dalijimuisi ir prieigą.
arcon Arcon siūlo privilegijuotų vartotojų (PAM) ir privilegijuotos tapatybės (PIM) valdymo sprendimus, kurie leidžia stebėti ir kontroliuoti priskirtas teises bei atlikti privilegijuotų vartotojų auditą.
ARRAY-200 Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą, optimizuojant duomenų srautą iš „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus ir kompleksiškumą vartotojui.
centrify-200 Centrify technologija apsaugo organizacijos vartotojus ir privilegijuotas paskyras, taip padedamas išvengti informacijos netekimo, kylančio dėl pavogtų prisijungimo duomenų.
clavister Clavister – švediška apsauga, pasaulyje garsi dėl savo naujos kartos ugniasienių, tapatybės ir prieigos valdymo sistemų, skirtų fizinės ir virtualios aplinkos saugumui užtikrinti.
Conpal Conpal – pripažinti šifravimo, kompiuterinių darbo vietų, vartotojų autentifikavimo ir tapatybėms saugumo sprendimai.
CoSoSys specializuojasi duomenų nutekėjimo prevencijoje (DLP), darbo vietos išorinių įrenginių kontrolėje (Windows, Mac OS bei Linux aplinkose) ir mobilių įrenginių valdyme.
Cryptshare-200 Cryptshare dar žinomas, kaip Befine Solutions. Esminė problema, kurią sprendžia Cryptshare susijusi su elektroninio pašto saugumu ir didelės apimties jautrių duomenų siuntimu.
CyberSecurityAcademy_logo CSA (Cyber Security Academy) siūlo e-mokymų platformą, sukurtą darbuotojų kibernetinio saugumo įgūdžių lavinimui, kurie padeda geriau suprasti ir reaguoti į kasdienines grėsmes.
logo_datalocker-300x100 DataLocker – patogus duomenų šifravimo sprendimas, skirtas didelės apimties informacijai saugoti. DataLocker produktais pasitiki vyriausybės, gynybos sektorius ir verslai visame pasaulyje.
HID-Digital-Persona-logo HID Global – vartotojų autentifikavimo, tapatybės ir prieigos valdymo sprendimai. Įmonė pasižymi ypač didele šių technologijų įvairove, todėl net išrankiausios organizacijos čia gali atrasti sau tinkančius sprendimus.
HelpSystems-logo HelpSystems siūlo platų duomenų apsaugos sprendimų spektrą, įskaitant duomenų klasifikavimo (Boldon James ir Titus), saugaus automatinio ir rankinio failų perdavimo (Go Anywhere), skaitmeninių teisių valdymo (Vera), taip pat el.pašto apsaugos (Clearswift) technologijas.
ekransystem-200 Ekran System vartotojų (ir privilegijuotų vartotojų) veiklos stebėjimo sprendimas skirtas identifikuoti ir įvertinti vidines grėsmes susijusias su vartotojų veikla organizacijos tinkle.
famoc-new-logo FAMOC sprendimas centralizuotai valdo mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius (iPhone, iPad, Google Android, Windows Phone) bei juose esančias programas realiu laiku.
fox_it_logo Fox IT duomenų diodai užtikrina vienos krypties komunikaciją. Šis sprendimas naudojamas, siekiant ypač stiprios informacijos apsaugos gynybos, vyriausybės ir panašiuose sektoriuose.
F-Secure-200 F-Secure technologijos skirtos atlikti pažeidžiamumo testus, greitai reaguoti į problemas, suteikiant apsaugą. Taip pat užtikrinti debesų kompiuterijos saugumą.
v Genians tinklo prieigos kontrolės (NAC) sprendimas įmonėms suteikia visišką visų prietaisų, turinčių IP ryšį, matomumą ir užtikrina, kad jie atitiktų saugumo reikalavimus.
Entrust-logo Entrust (prieš tai Hytrust) platforma apsaugo duomenų centrus, kurie buvo radikaliai transformuoti debesų kompiuterijos. Platforma užtikrina tiek privataus, tiek viešojo ar hibridinio debesies apsaugą.
iboss-cyber-security-logo Iboss – saugi interneto prieigos platforma su inovatyvia architektūra, kuri turi daugiau nei 75 patentus. Šią platformą naudoja 4000 organizacijos visame pasaulyje.
Keeeper-Security-20-valdomos-kibernetinio-saugumo-paslaugos Keeper Security stipriu šifravimu ir zero-knowledge architektūra paremta slaptažodžio valdymo aplikacija padeda apsisaugoti nuo duomenų praradimo ir pasiekti reikalavimų ir standartų atitiktį.
ISTORAGE-200 iStorage garsėja savo aparatinio šifravimo technologijomis, pritaikytomis duomenų saugojimui. iStorage technologija apsaugo informaciją ir užtikrina saugumo standartų atitiktį.
onelogin-200 Onelogin unifikuotos prieigos sprendimas užtikrina patogią prieigos ir teisių valdomo kontrolę, taip palengvindamas bendradarbiavimą organizacijose.
PointSharp PointSharp kelių veiksnių autentifikavimas padeda sukurti šiuolaikišką vartotojo patirtį vartotojams prisijungiant prie sistemų itin reguliuojamoje įmonės aplinkoje.
Rohdea-and-Schwarz Rohde ir Schwarz kibernetinio saugumo sprendimai, skirti tinklo, programų ir galinių taškų apsaugai bei srauto analizei.
Scale-computing Scale Computing – automatizuota infrastruktūra, virtualizacijos platforma ir hiperkonverguoti sprendimai bet kokiems IT infrastruktūros poreikiams patenkinti.
senhasegura Senhasegura padeda pašalinti tradicinę privilegijuotų vartotojų valdymo (PAM) problemą – kompleksiškumą. Gamintojo privilegijuotų paskyrų apsauga ne kartą pripažinta IT rinkos analitikų, tokių kaip Gartner ir Forrester.
sophos-200 Sophos technologijos apsaugo kiekvieną tinklo elementą: nuo nešiojamų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ar tarnybinių stočių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobiliu įrenginių.
tripwire-200 Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų
Untangle produktai – NG ir IC ugniasienes, specialiai pritaikytos smulkiajam segmentui – namų biurams, ne pelno organizacijoms, mokykloms, vyriausybinių bei kitų organizacijų apsaugai užtikrinti.
veriato-logo Veriato leidžia matyti vartotojų elgesį ir veiklą organizacijos tinkle, taip suteikiant galimybę geriau suprasti darbuotojų produktyvumo priežastis ir sumažinti vidinių grėsmių riziką.
Yubico-cate Yubico dviejų faktorių autentifikacija (2FA) užtikrina patikimą vartotojo tapatybės apsaugą jungiantis prie sistemų ir internetinių paskyrų be slaptažodžio.