Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Clearswift

Clearswift pasitiki organizacijos visame pasaulyje siekiančios apsaugoti savo kritinę informaciją, kuris nevaržo saugaus  bendradarbiavimo galimybių. Unikali technologija palaiko paprastą ir adaptyvų duomenų praradimo prevencijos sprendimą.

Clearswift SECURE Email Gateway

clearswift web security

 

Clearswift Secure Email Gateway ( SEG ) siūlo – apsaugą nuo naujausių grėsmių (pasitelkiant “Sophos” ir/arba “Kaspersky“ AV technologijas), kelių lygių apsaugą nuo nepageidaujamo el.pašto ir išsamų turinio inspektavimą, kad minimizuoti jautraus turinio nutekinimo riziką per piktybinius ar netyčinius veiksmus.

Raktažodžiai: DLP adaptyvinis redagavimas, duomenų antspaudavimas (angl. fingerprinting), data at rest/in motion/in use, el.pašto AV apsauga, antispam, el.pašto šifravimas

Daugiau apie sprendimą: Clearswift SECURE Email Gateway

Clearswift SECURE Exchange Gateway

Clearswift_Hosted_SEG_Deploy

 

Clearswift SECURE Exchange Gateway (SXG) apsaugo nuo nederamo turinio vidinėje komunikacijoje atsižvelgiant tiek į organizacijos nustatytą politiką, tiek į įstatiminę bazę. Sprendimas aptinka ir sustabdo kenkėjiškas programas, netinkamus failų tipus ir identifikuoja netinkamą turinį komunikacijoje remiantis nustatytomis taisyklėmis.

 

Raktažodžiai: vidinė komunikacija, el.pašto vidinės komunikacijos monitoringas, el.pašto AV apsauga, aktyvaus kodo detectavimas

Daugiau apie sprendimą: Clearswift SECURE Exchange Gateway

ARgon Email

argon-clearswift

 

Clearswift ARgon sprendimas el. paštui yra naujas ir pirmas pasaulyje adaptyvinis duomenų praradimo prevencijos (DLP) sprendimas. ARgon integruojasi į esamą kito gamintojo el.pašto saugumo achitektūrą organizacijoje išsamiai duomenų srauto turinio analizei.

 

Raktažodžiai: adaptyvinis DLP, duomenų redakcija, duomenų sanitizavimas, struktūrinis sanitizavimas, intregracija per SMTP, Exchange, Lotus, Cisco, Sophos, Mcaffe, Symantecc

Daugiau apie sprendimą: ARgon Email

Apie Cryptshare

Cryptshare (Befine) buvo įkurtas 1999 m. Pagrindinė šio gamintojo sprendžiama problema susijusi su didelių failų „ad hoc“ apsikeitimu ir el. pašto apsauga.

Cryptshare yra saugus elektroninio bendravimo sprendimas, kuris leidžia organizacijoms ir jų darbuotojams keistis šifruotais el. pašto pranešimais ir dalintis bet kokio dydžio rinkmenomis, bet kuriuo metu tiek su vidaus, tiek su išorės gavėjais tiesiogiai iš organizacijos el. pašto sistemos. Gavėjams netaikomi jokie specialios programinės įrangos reikalavimai: jokių vartotojų paskyrų, sertifikatų ar licencijų. Cryptshare leidžia lengvai bendrauti suteikiant visišką privatumą su visais, kurie to reikalauja.

Dėka Cryptshare organizacijos el. paštas tampa tinkamas atremti šiuolaikinius iššūkius. Dėl intuityvios vartotojo sąsajos ir patogaus naudojimo, Cryptshare bus lengvai ir greitai pritaikomas organizacijos vartotojams.

making_e-mail_better

Cryptshare diegimas

Cryptshare galima diegti įvairiai: priklausomai nuo organizacijos IT infrastruktūros dydžio, organizacijos biudžeto, galima rasti geriausią variantą. Cryptshare gali būti diegiamas, kaip virtualus prietaisas, paruoštas įrenginys arba programinė įranga (on site).

Raktažodžiai: Saugus apsikeitimas dideliais failais, el. pašto apsauga, privatumas, ftp/dropbox/kurjerio alternatyva, outlook plug in, lotus notes plug in, nėra dydžio apribojimų, jokių prisijungimų, prisegtų dokumentų šifravimas, el.pašto turinio šifravimas

Apie Sophos

 IT saugumo produktai tapo tiek pat sudėtingi kaip ir tinklai, kuriuos jie bando apsaugoti. Sophos kuria paprastai valdomus, bet aukščiausią saugumą užtikrinančius sprendimus. Sophos pradėjo gaminti antivirusines ir šifravimo produktus beveik prieš 30 metų. Šiandien jų produktai padeda užtikrinti tinklų saugumą, juos naudoja 100 milijonų žmonių iš 150 šalių ir 100.000 įmonių tarp kurių: Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis, Toshiba. Sophos produktai leidžia jums apsaugoti kiekvieną savo tinklo elementą: nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ir serverių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių.

Sophos pašto apsaugos įrenginys

sophos email security appplianceSophos pašto apsaugos įrenginys – pažangus elektroninio pašto apsaugos ir kontrolės sprendimas su paprastu valdymu. Dedikuotas el. pašto saugumo įrenginys suteikia visas pašto apsaugos technologijas viename sprendime: el. pašto šifravimas, duomenų nutekėjimo prevencija (angl. DLP), apsauga nuo brukalo (angl. Antispam) ir grėsmių. Šis sprendimas suteikia pažangią apsaugą nuo sudėtingų šiandienos sukčiavimo atakų (angl. Spear phishing attacks) ir suteikia jums pilną organizacinių duomenų, keliaujančių elektroniniu paštu, kontrolę.

Daugiau apie sprendimą: Sophos pašto apsaugos įrenginys

PureMessage

PureMessage

 

 

PureMessage – užtikrinkite taisyklių laikymąsi ir apsiginkite nuo nepageidaujamo brukalo savo Microsoft Exchange ir Unix sistemose.

 

 

 

 

 

Raktažodžiai: kelių lygių antispam, “spear phishing” apsauga, SPX šifravimas, SPF, DKIM anti spoofing, DLP, “snowshoe” apsauga

Daugiau apie sprendimą: PureMessage