Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Privatumo politika

Privatumo politika

 

Mes gerbiame ir saugome kiekvieno svetainės lankytojo privatumą ir įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti jūsų pateiktus duomenis.


1. Apie mus

Jūsų asmens duomenų valdytojas Hermitage Solutions UAB. Mūsų biuro kontaktinius duomenis galite rasti čia.

 

2. Duomenų rinkimas

Asmens duomenys renkami: a) užsisakius Hermitage Solutions naujienlaiškį; b) užpildžius užklausos formą; c) naršant svetainėje, kai informaciją renka slapukai (angl. cookies). Registruojantis renkami šie duomenys: vardas ir pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris.

 

3. Duomenų naudojimas

Duomenis naudojame informavimo tikslais – siekiant teikti aktualią informaciją apie renginius, naujus produktus ir kitas naujienas, ir statistiniais – siekiant pagerinti svetainės veikimą.

Taip pat duomenis naudojami atliekant su komerciniais santykiais susijusius veiksmus t.y. kai būtina perduoti informaciją paslaugų tiekėjams (buhalterines, renginių organizavimo ir logistikos paslaugas teikiančioms bendrovėms).

 

4. Duomenų saugojimo laikotarpis

Jūsų asmens duomenis tvarkome ir saugome ne ilgiau nei to reikia šioje Privatumo politikoje numatytiems tikslams pasiekti. Jūsų asmens duomenys atsakymų į užklausas parengimo tikslais saugomi ne ilgiau nei 3 metus.

 

5. Duomenų apsauga

Hermitage Solutions imasi atitinkamų techninių ir organizacinių priemonių, kad užtikrintų visų tvarkomų asmens duomenų apsaugą nuo netyčinio ar neteisėto sunaikinimo arba netyčinio praradimo, pakeitimo, neįgalioto atskleidimo arba prieigos, ir nuo visų kitų neteisėtų apdorojimo formų.

 

6. Jūsų teisės

Jūs turite teisę kreiptis į Hermitage Solutions ir susipažinti su savo asmens duomenimis,  juos taisyti arba ištrinti, arba apriboti duomenų tvarkymą. Taip pat nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi bei atšaukti sutikimą. Jūsų teisė taip pat  gauti savo asmens duomenis susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu bei pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.


Jūs galite pasinaudoti šiomis savo teisėmis kreipdamiesi į mus el. paštu info@hermitage.lt arba paštu Hermitage Solutions UAB, Žirmūnų g. 139, 09120, Vilnius.