Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Skaitmeninė transformacija

Kibernetinis saugumas: sėkmingos skaitmeninės transformacijos pagrindas

Šiandien daugelis organizacijų skuba skaitmenizuotis – perkelti procesus ir darbuotojus į virtualią erdvę, taip užtikrinant nenutrūkstamą ryšį ir bendradarbiavimą. Deja, šie pokyčiai sukuria ne tik naujas galimybes, tačiau atneša ir naujų rizikų kibernetiniam saugumui

Kviečiame sužinoti, kaip sumažinti šias su IT saugumu susijusias grėsmes – žemiau pateikiame sąrašą technologijų, kurios skaitmeninės transformacijos kelyje padės pastatyti tvirtą kibernetinio saugumo pagrindą Jūsų organizacijoje.

Technologiniai įrankiai skirti: vartotojoresursų ir  bendradarbiavimo kibernetinei saugai užtikrinti.

Vartotojas: darbuotojo produktyvumas ir sauga

Darbuotojų produktyvumas

Darbas namuose tampa iššūkiu darbuotojų produktyvumui ir duomenų saugumui.

Ekran System vartotojų veiklos stebėjimo sprendimas leidžia nustatyti darbuotojų produktyvumo praradimo priežastis ir išlaikyti įsitraukimą, kadangi darbuotojų veikla įrašoma ir ją galima analizuoti įvairiais pjūviais. Technologija taip pat padeda identifikuoti ir įvertinti vidines grėsmes susijusias su vartotojo elgesiu ir veikla.

Nemokamas darbuotojų stebėjimo įrankis 30- ties dienų laikotarpiui. Pasinaudoti >>>

ekran-system- Covid-19

IT saugumo suvokimas

Namuose dirbti nepratę darbuotojai tampa internetinių sukčių taikiniu.

Internetiniai Cyber Security Academy (CSA) IT saugumo suvokimo mokymai paverčia darbuotojus žmogiškosiomis ugniasienėmis kibernetiniams nusikaltėliams nespėjus juos išnaudoti. CSA suteikia galimybę įmonėms pridėti  savo turinį.

Internetiniai IT saugumo suvokimo mokymai darbuotojams “Saugus darbas namuose”. Nemokamai 30-ties dienų laikotarpiui. Pasinaudoti >>> 

cyber-security-academy

Privilegijuoti vartotojai

Dirbdami iš namų privilegijuoti vartotojai patenka už saugaus tinklo ribų.

ARCON privilegijuotų vartotojų valdymo (PAM) sprendimai padeda užtikrinti saugų privilegijuotų vartotojų prisijungimą prie kritinių sistemų darbo iš namų atveju ir palengvinti prisijungimo procesą per integruotą vieningą prieigos valdymo platformą (SSO). Technologija taip pat leidžia IT vadovams suteikti ir panaikinti šių vartotojų „privilegiją“ prisijungi ir valdyti parinktas sistemas.

Nemokamas privilegijuotų darbuotojų valdymo sprendimas prailgintam 30- 45  dienų laikotarpiui ir kitos specialios sąlygos karantino laikotarpiu. Teirautis sąlygų >>>

arcon logo

Resursai: saugi darbo vieta

Nesaugus internetas 

Konfidencialūs duomenys prarandami dėl nesaugaus interneto ryšio.

Didelę riziką duomenų saugumui kelia nesaugaus interneto ryšio naudojimas.  Array Networks, Clavister ir Sophos virtualaus privataus tinklo (VPN) technologijos išplečia saugų organizacijos kompiuterinį tinklą ir leidžia automatiškai prijungti darbuotojus. Dėl padidėjusio naudojimo, esamiems klientams naudojantiems vieną iš šių gamintojų, vertėtų įvertinti klasterio aktyvumą ir ar reikalingas įrangos praplėtimas.

  • Nemokama Clavister naujos kartos ugniasienės bandomoji versija prailgintam 90-ties dienų laikotarpiui su galimybe pratęsti. Pasinaudoti >>>
  • Nemokama Sophos XG ugniasienės bandomoji versija prailgintam 90-ties dienų laikotarpiui. Pasinaudoti >>>
  • Nemokamas Array VPN virtualus įrenginys 25 vartotojams. Pasinaudoti >>>

Nesaugus perimetras

Saugus organizacijos perimetras nyksta, todėl internetas tampa nesaugus įvairaus tipo įrenginiams.

iBoss debesų technologija suteikia organizacijoms ir jų darbuotojams saugią prieigą prie interneto bet kuriame įrenginyje ir bet kurioje vietoje. Kadangi technologija veikia „debesyje“ saugumas užtikrinimas kur tik darbuotojas bekeliautų.

Stacionari darbo vieta

Kai negalima perkelti stacionarių kompiuterių, o pirkti nešiojamus ekonomiškai nenaudinga.

Spyrus Windows To Go technologija perkelia organizacijos kompiuterinę darbo vietą į USB atmintinę, kurią galite saugiai prijungti prie, pavyzdžiui, asmeninio darbuotojo kompiuterio ir izoliuotoje bei šifruotoje aplinkoje užtikrinti darbą su organizacijos failais, aplikacijomis ir tt. IT komanda nebereikia rūpintis dėl kibernetinio saugumo.

Namų kompiuteriai

Kai darbui naudojami neapsaugoti namų kompiuteriai.

Esami Sophos klientai, naudojantys licencijavimą „per vartotoją“, gali į asmeninius darbuotojų kompiuterius sudiegti organizacijai priklausančias Sophos licencijas ir centralizuotai jas administruoti. Taip pat vertėtų apsvarstyti mobiliųjų įrenginių apsaugos sustiprinimą. 

Nemokama apsauga darbuotojų namų kompiuteriams. Pasinaudoti >>>

*Esamiems Sophos klientams

 

sophos

Bendradarbiavimas: duomenų apsauga

El. laiškų saugumas

El. paštu dažniau keičiamasi jautria informacija ir duomenimis.

Cryptshare leidžia saugiai, greitai ir patogiai keistis bet kokio dydžio dokumentais ir informacija el. paštu. Sprendimas užšifruoja siunčiamą informaciją ir taip apsaugo nuo šniukštinėjimo ir duomenų nutekėjimo. 

Nemokama Cryptshare bandomoji versija 30-ties dienų laikotarpiui su papildoma diegimo pagalba. Dėl šio pasiūlymo prašome susisiekti su mumis. Susisiekti >>>

Cryptshare-quick

Autorizavimas ir prieiga prie sistemų

Padidėja neautorizuotos prieigos prie sistemų rizika ir susilpnėja slaptažodžių apsauga.

Dviejų faktorių (2FA) Yubico saugumo raktas leidžia apsisaugoti nuo neautorizuotos prieigos prie sistemų. Kartu naudojant Keeper slaptažodžių valdyklę užtikrinamas patogus ir saugus slaptažodžių valdymas organizacijoje. 

Nemokama Keeper Security slaptažodžių valdyklės bandomoji versija prailgintam 30-ties dienų laikotarpiui. Dėl šio pasiūlymo prašome susisiekti su mumis. Susisiekti >>> 

Keepr security

Saugus bendradarbiavimas

Bendradarbiavimas su trečiosiomis šalimis vyksta per įvairius komunikacijos kanalus.

Accellion suteikia apjungtą komunikacijos kanalų saugumą, įskaitant el. paštą, failų bendrinimą, mobiliąsias programėles, žiniatinklį, SFTP, MFT ir kitus. Sprendimas leidžia sukurti saugias darbo aplinkas vidinėms ir trečiųjų šalių projektų komandoms, kuriose jos gali bendradarbiauti ir saugiai dalintis failais.

Duomenų kontrolė “debesyse”

Kontrolės trūkumo, neteisėtos prieigos ir žmogiškųjų klaidų rizikų mažinimas debesijos platformos.

iStorage cloudAshur leidžia kontroliuoti duomenis esančius “debesyje”, ir taip sumažina duomenų saugumo spragas šiose platformose. Sprendimas ypač patogus, kai norima saugiai pasidalinti el. paštu gautais jautriais duomenimis ar saugoti juos kompiuteryje.

Norite sužinoti daugiau? Susisieksime!