Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Hytrust

„HyTrust“ įkūrėjai  anksti suvokė ne tik tai, jog  virtualizacija ir „debesies technologijos“ radikaliai transformuos duomenų centrus, bet ir tai, kad saugumas bus kritinis veiksnys debesų technologijos adaptavimui.

HyTrust DataControl

Nepriklausomai nuo to, ar naudojate Vmware „vSphere“ privačiame debesyje, ar tokiuose viešuose debesyse kaip IBM „Softbank“, „Microsoft Azure“, „vCloud Air“ ar AWS, „HyTrust DataControl“ užtikrina stiprų šifravimą virtualiosioms mašinoms bet kurioje „debesų technologijoje“kartu su paprastu diegimu ir raktų valdymu, kurį kontroliuojate JŪS.

 

„HyTrust DataControl“ padeda organizacijoms „užrakinti“ virtualiąsias mašinas ir jų duomenis, siekiant užtikrinti jų saugumą  viso jų gyvavimo ciklo metu – nuo sukūrimo iki saugaus pašalinimo, lengvai ir automatiškai.
• Saugūs virtualiųjų mašinų duomenys bet kuriame viešame, hibridiniame ar privačiame debesyje nuo sukūrimo momento, kad ir kur jos „judėtų“.
•Saugus virtualių mašinų migravimas/perkėlimas iš privataus į viešą debesį.
• Šalinimas nepaliekant nuskaitomų duomenų iš debesies teikėjo.
• Patys kontroliuokite šifravimo raktus tiek vietoje (angl.on-premise), tiek debesyje.

 

HyTrust DataControl

 

Daugiau informacijos apie „HyTrust DataControl“

 

Raktažodžiai: virtualaus darbo krūvio (angl. workload) šifravimas, apsauga nuo klastočių (vagysčių), šalinimas (angl. decommissioning), mobilus šifravimas, aktyvi domeno valdiklių apsauga, VDI apsauga, pilnavertė „stack“apsauga, šifravimo raktų kontrolė, multitenant, geo-fencing, hardware fencing