Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija

Apie Tripwire

Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų, tarp kurių daugiau kaip 50% Fortune 500 kompanijų. Tripwire padeda organizacijoms, paslaugų teikėjams ir vyriausybės institucijoms visame pasaulyje aptikti, reaguoti ir užkirsti kelią kibernetinėms grėsmėms.

 „Tripwire enterprise“

Pavojų aptikimas realiuoju laiku, saugumo automatizavimas ir konteksto suteikimas verslui.Tripwire-Enterprise

Informacija apie pokyčius realiuoju laiku: Aptikite pavojus realiuoju laiku ir gaukite pranešimus tuo pat metu, kai įvyksta pokytis. „Tripwire® Enterprise“ atlieka pokyčių auditą ir aptinka pavojus labai tiksliai, atsižvelgdama į verslo kontekstą ir pateikdama pasiūlymus, ką reikėtų daryti.

Sistemos stiprinimas ir atitikties užtikrinimas: „Tripwire“ politikos valdymo įrankis leidžia aktyviai stiprinti konfigūracijas pagal atitikties reikalavimus, mažina pasiruošimo auditui laiką ir sąnaudas bei teikia auditui paruoštas ataskaitas su atitikties standartams, atkūrimo ir išimčių valdymo įrodymais.

Saugumo automatizavimas ir atkūrimas: konfigūracijų klaidoms reikia korekcinių priemonių. „Tripwire Remediation Manager“ įrankis padeda greitai ir automatiškai sutaisyti pažeistus arba netinkamus saugumo konfigūracijų nustatymus, jį galima integruoti su SIEM, IT-GRC, darbo procesų valdymo sistemomis, pokyčių valdymo sistemomis ir kt.

Raktažodžiai: failų vientisumo valdymas (angl. File integrity management – FIM), saugios konfigūracijos valdymas (angl. secure configuration management – SCM), saugumo automatizavimas ir atkūrimas, sistemos stiprinimas, pažeidžiamumų valdymas, informacija apie pokyčius realiuoju laiku, SANS20 atitikimas, baselining, PCI DSS

  • Tripwire SecureScan
  • Tripwire SecureCheq
  • Tripwire CCM Express

Apie Logtrust

Logtrust buvo įkurtas specialistų turinčių daugiau nei 15 metų patirtį didelių duomenų analizės paslaugų sektoriuje 2011.
Jų vystoma technologija leidžia organizacijoms įgyti realiu laiku veiklos ir verslo informaciją įvairiais pjūviais paprasta, be pradinių investicijų (opex) su sąnaudomis, kurios yra pritaikomos taip, kad atitiktų organizacijų ir jų plėtros poreikius.
Bet kokie duomenys, bet kokios apimties, realiu laiku. Flat-Ultra-Low-Latency (“FULL”) duomenų analizės platforma apdoroja virš 150,000 įvykių per sekundę arba daugiau kaip 3 mlrd įvykių per dieną.

 

Ši funkcija yra naudojama:

• Realaus laiko apsaugos stebėsenai ir įspėjimui (SIEM)
• Verslo stebėsenai (business intelligence)
• IT stebėsenai (IT monitoring)
• Elgsenos analizei (behavioral analytics)
• Realaus laiko duomenų stebėjimui (real time big-data)
• Registrų valdymui (log management)

dalocker

 

Raktažodžiai: SIEM, dideli duomenys, log valdymas, analizė realiu laiku, koreliacija, įspėjimas, analizė, log saugojimas.
Prašome palaukti...

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

Gaukite informaciją apie naujausius duomenų saugos sprendimus tiesiai į savo el. pašto dėžutę.