Newsletter
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution
Vendors
 Accellion – tai ne vieną apdovanojimą pelniusi organizacija, kurios sprendimai skirti užtikrinti saugų failų perdavimą ir bendradarbiavimą privačiame debesyje su išoriniais vartotojais.
Yubico-cate

 

Yubico sprendimas užtikrina patikimą tapatybės apsaugą naudojant fizinį saugumo raktą, kaip antrąjį faktorių (2FA) identifikacijos procese. Taip pat leidžia identifikaciją atlikti nenaudojant slaptažodžio.

Array-networks-logo

Array Networks gerina aplikacijų pasiekiamumą, spartą ir saugumą, optimizuojant duomenų srautą iš „debesies“ ar duomenų centrų, taip mažinant kaštus ir kompleksiškumą vartotojui.
centrify-logoCentrify technologija apsaugo organizacijos vartotojus ir privilegijuotas paskyras, taip padedamas išvengti informacijos netekimo, kylančio dėl pavogtų prisijungimo duomenų.
Clavister – tai švediška apsauga, pasaulyje garsi dėl savo naujos kartos ugniasienių, tapatybės ir prieigos valdymo sistemų, skirtų fizinės ir virtualios aplinkos saugumui užtikrinti.
clearswift logoClearswift jautrios informacijos apsaugos sprendimais pasitiki organizacijos visame pasaulyje. Unikali technologija pasižymi paprastumu ir “pritaikomąja” duomenų praradimo prevencija.
CoSoSys-logCoSoSys specializuojasi duomenų nutekėjimo prevencijoje (DLP), darbo vietos išorinių įrenginių kontrolėje (Windows, Mac OS bei Linux aplinkose) ir mobilių įrenginių valdyme.
cryptshare-logoCryptshare dar žinomas, kaip Befine Solutions. Esminė problema, kurią sprendžia Cryptshare susijusi su elektroninio pašto saugumu ir didelės apimties jautrių duomenų siuntimu.
CSA (Cyber Security Academy) siūlo e-mokymų platformą, sukurtą darbuotojų kibernetinio saugumo įgūdžių lavinimui, kurie padeda geriau suprasti ir reaguoti į kasdienines grėsmes.
datalocker logoDataLocker – tai patogų duomenų šifravimo sprendimas, skirtas didelės apimties informacijai saugoti. DataLocker produktais pasitiki vyriausybės, gynybos sektorius ir verslai visame pasaulyje.
Devo įgalina organizacijas matyti veiklą tinkle realiuoju laiku. Ši teikiama informacija naudojama saugumo incidentų valdymui, IT operacijoms ir kitoms verslo įžvalgoms gauti.
Ekran System vartotojų (ir privilegijuotų vartotoju) veiklos stebėjimo sprendimas skirtas identifikuoti ir įvertinti vidines grėsmes susijusias su vartotojų veikla organizacijos tinkle.  
famoc_logoFAMOC sprendimas centralizuotai valdo mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius (iPhone, iPad, Google Android, Windows Phone) bei juose esančias programas realiu laiku.
fox_it_logoFOX IT duomenų diodai užtikrina vienos krypties komunikaciją. Šis sprendimas naudojamas, siekiant ypač stiprios informacijos apsaugos gynybos, vyriausybės ir panašiuose sektoriuose.
F-secureF-Secure technologijos skirtos atlikti pažeidžiamumo testus, greitai reaguoti į problemas, suteikiant apsaugą. Taip pat užtikrinti debesų kompiuterijos saugumą.
HyTrust_LogoHyTrust platforma apsaugo duomenų centrus, kurie buvo radikaliai transformuoti debesų kompiuterijos. Platforma užtikrina tiek privataus, tiek viešojo ar hibridinio debesies apsaugą.
iboss-cyber-security-logoIboss – tai saugios interneto prieigos platforma su inovatyvia architektūra, turinčia daugiau kaip 75 patentus. Šią platformą naudoja 4000 organizacijų visame pasaulyje.
iadaptiveIdaptive pristato naujausios kartos vartotojų prieigos valdymo sprendimą, kuris užtikrina saugią prieigą vienu prisijungimu ir adaptyvią MFP bei teikia naudingą analizę.
Ironkey-logo-144dpi-blackIronkey (Kingston) sprendimai skirti apsaugoti mobilius vartotojus organizacijose, suteikiant jiems saugų būdą duomenų pernešimui šifruojamose USB atmintinėse.
istorage logoiStorage yra lyderis aparatūrinio šifravimo sprendimuose, skirtuose saugoti duomenis. iStorage technologija apsaugo informaciją ir užtikrina saugumo standartų atitiktį.

OneLogin unifikuotos prieigos sprendimas garantuoja saugią ir patogią prieigos ir teisių valdomo kontrolę, taip didindamas organizacijų produktyvumą bei palengvindamas bendradarbiavimą.
logo_rohdeschwarz_cybersecurityRohde & Schwarz Cybersecurity teikia naujos kartos ugniasienes, tinklo srauto analizės ir galinių įrenginių saugumo programinę įrangą atitinkančią aukščiausius standartus.
Safexs – tai aparatūriškai šifruota USB atmintinė apsaugota slaptažodžiu. Tokia atmintinė eliminuoja jautrios informacijos praradimu rizikas ir yra patogi greitam duomenų perkėlimui.
SealPath leidžia kontroliuoti prieigą prie failų nepaisant jų buvimo vietos: organizacijos ir partnerio tinklo, debesies ar kompiuterio (net ir tada, kai dokumentas išsiunčiamas už organizacijos ribų).
sophos-logo-144dpi-colorSophos technologijos apsaugo kiekvieną tinklo elementą: nuo nešiojamų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ar tarnybinių stočių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobiliu įrenginių.
tripwire-logo-2014-144dpiTripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų
Untangle produktai – tai NG ir IC ugniasienes, specialiai pritaikytos smulkiajam segmentui – namų biurams, ne pelno organizacijoms, mokykloms, vyriausybinių bei kitų organizacijų apsaugai užtikrinti.
veriato-logoVeriato leidžia matyti vartotojų elgesį ir veiklą organizacijos tinkle, taip suteikiant galimybę geriau suprasti darbuotojų produktyvumo priežastis ir sumažinti vidinių grėsmių riziką.