Naujienlaiškis
Kibernetinių saugumo sprendimų Pridėtinės vertės distribucija
Naujienos

Gartner akiratyje ARCON privilegijuotų paskyrų valdymo sprendimas

Naujausias „Gartner“ kvadrantas, pristatantis svarbiausias tendencijas globalioje privilegijuotų paskyrų valdymo sprendimų rinkoje, pateikė svarbias prognozes.

Reikšmingas pokytis ateinančiais metais – iki 2021 m. 50% organizacijų naudos privilegijuotų paskyrų valdymo sprendimą strateginiu lygiu incidentų valdymui. Tai svarbi naujiena, kadangi šiuo metų šiais sprendimais naudojasi mažiau nei 10 % organizacijų.

ARCON – specializuotų sprendimų lygyje

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad tarp 14 pasirinktų saugumo lyderių įvardijamas ir specializuotų sprendimų lygyje pozicionuojamas ir mūsų atstovaujamas gamintojas ARCON.


Šaltinis: Gartner, 2018 m. gruodžio mėn.


ARCON privilegijuotų paskyrų tapatybės valdymo sprendimas leidžia efektyviai stebėti, valdyti ir audituoti privilegijuotus vartotojus už labai patrauklų kainos ir kokybės santykį.

Sužinokite daugiau apie ARCON

Kviečiame pasiklausyti tiesioginio webinaro ir išgirsti, kaip veikia ir kodėl svarbus privilegijuotų paskyrų valdymas ir kaip spręsti iššūkius susijusius su šio sprendimo naudojimu.

Nepraleiskite progos sužinoti atsakymus į visus jums rūpimus klausimus. Prisijunkite prie ARCON webinaro liepos 2 dieną, 17:00 valandą! Registracija >>

Privilegijuotu-vartotoju-valdymas
Hermitage Solutions | 2019m. Kovo 6d.