Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija

Apie Egosecure

„Egosecure“ jau 10 metų yra inovacijų lyderis visapusio duomenų saugumo srityje. Pirmasis produktas sukurtas ir išleistas 2005 m. Ettlingene, Baden Wurttemberge (Vokietija), kur įsikūrusi įmonės būstinė. Nuo tada ji sugebėjo pritraukti daugiau nei 2000 įvairaus dydžio klientų iš daugybės sektorių.

EgoSecure Data Protection viename sprendime sujungia duomenų srauto analizę ir duomenų apsaugą. Duomenų srauto analizei siūlomas INSIGHT modulis. Duomenų apsaugą galima individualiai sukonfigūruoti, naudojant 20 APSAUGOS MODULIŲ, kurie yra sukurti remiantis C.A.F.E valdymo principu.

Egosecure funkcijų schema:

ego-secure-functions
Raktažodžiai: HDD / išorinių laikmenų / aplankų / debesies / tinklo / el. pašto / Android / iOS šifravimas, autentifikavimas prieš užkrovimą, turinio filtras, prieigos prie debesies kontrolė, įrenginių valdymas, PC auditas, MDM, aplikacijų kontrolė, saugus ištrynimas be atkūrimo,  2FA su Yubikey.

Apie Veriato

Veriato vysto intelektualias ir galingas technologijas teikiančias organizacijoms matomumą  ir supratimą apie žmogaus elgesį ir veiką organizacijos tinkle, tuo keliamas žmogiškųjų išteklių produktyvumas ir minimizuojama vidinių grėsmių rizika.

Veriato 360

veriato-360Ši programinė įranga suteikia neprilygstamą darbuotojų ir rangovų matomumą jų „online“ veikoje ir elektroninėje komunikacijoje. Veriato 360 yra visą elektroninę veiką įrašanti sistema, todėl gali pateikti išsamią, tikslią informaciją apie vartotojo veiksmus, kuri gali būti panaudota incidentų tyrime, aukšto rizikingumo vidinių organizacijos vartotojų stebėjimui ar produktyvumo didinimui.

Daugiau apie sprendimą: Veriato 360>>

Veriato Recon

veriato-investigator-investigate-employees-solutions-get-accurate-evidenceVeriato Recon analizuoja vartotojo elgesį organizacijos kompiuteriniame tinkle, aptinka anomalijas ir elgsenos pokyčius. Programinė įranga naudoja pažangius mokymosi algoritmus reikalingus pranešimų apie rizikos pateikimui.

Daugiau apie sprendimą: Veriato Recon>>

Veriato Investigator

network-activitySprendimas skirtas laikiniems orientuotiems tyrimams –  greitai įdiegiamas, surenka detalią informaciją apie darbuotojo veiką, kurią greitai, tiksliai ir efektyviai galima peržiūrėti. Veriato Investigator pateikia informaciją, kad galėtumėte priimti pasvertus sprendimus.

Daugiau apie sprendimą: Veriato Investigator>>

Raktažodžiai: darbuotojo monitoringas, ekrano įrašymas, įspėjimai realiu laiku, raktažodžių paieška, ataskaitos, rinkmenų ir dokumentų sekimas, el. pašto įrašymas, veika internete, klavišų paspaudimų registravimas, rizikų aptikimas, greitųjų žinučių monitoringas, baselining, aplikacijų/tinklo veikos monitoringas, integracija su SIEM