Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie Tripwire

 Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų, tarp kurių daugiau kaip 50% Fortune 500 kompanijų. Tripwire padeda organizacijoms, paslaugų teikėjams ir vyriausybės institucijoms visame pasaulyje aptikti, reaguoti ir užkirsti kelią kibernetinėms grėsmėms.

Tripwire IP360

 Žinokite visus savo tinklo elementus. Atraskite, analizuokite ir išdėstykite esminius pažeidžiamumus pagal svarbą.

Organizacijos IT sistemų pažeidžiamumų valdymas turi taikytis prie jūsų organizacijos ir būti lankstus, proporcingas bei automatiškas. „Tripwire“ pasaulinio lygio pažeidžiamumų ir rizikos valdymo sprendimas suteikia visapusišką tinklų apsaugą užtikrinant, kad jūs išlaikote jautrios informacijos kontrolę, nes technologija diegiama jūsų tinkle (angl. on-premise), taip pat palaiko atvirus standartus lengvai integracijai ir pagal poreikį pasirenkamą „debesies“ paslaugą nuotolinių  taškų patikrai.

tripwireIP360tripwire_purecloud_logo

tripwire_securityintelligencehub

tripwire_IP360mobile

Raktažodžiai: pažeidžiamumų skenavimas, įsilaužimo testas, rizikos įvertinimas, atakos vektorių mažinimas, sistemų elementų atradimas, pažeidžiamumų reitingavimas, ataskaitos

 Nemokami įrankiai>>:

  • Tripwire SecureScan
  • Tripwire SecureCheq
  • Tripwire CCM Express