Naujienlaiškis
IT ir duomenų apsaugos sprendimų pridėtinės vertės distribucija

Apie ELFIQ

Elfiq Networks leidžia organizacijoms užtikrinti veiklos tęstinumą ir pagerinti tinklo našumą taikant inovatyvias interneto įvadų balansavimo technologijas. Elfiq turi unikalią patirtį šioje srityje ir gali padėti bet kokio dydžio ar sektoriaus organizacijoms, nuo mažų įmonių iki didelių organizacijų. Elfiq Networks yra pripažįstama dėl jos novatoriško ir nuolat atnaujinamo požiūrio ryšio balansavimo kategorijoje. Dėka išsamių tyrimų ir plėtros, buvo sukurtas tikras įmonės veiklos nenutrūkstamumą garantuojantis produktas.

Elfiq Link Balancer

Technologija yra pagrįsta ryšio valdymo antrajame OSI modelio sluoksnyje (Layer-2) sujungimo su Elfiq produkto išskirtinėmis funkcijomis, kurios suteikiapranašumą bet kuriai organizacijai turinčiai poreikį valdyti daugybę IPT ryšio kanalų. Elfiq išvystė pirminio prievado (Primary Link) koncepciją, kuri leidža integruotis į tinklo infrastruktūrą paprastai ir efektyviai.

Pagrindiniai Elfiq IPT prievadų balansatoriaus privalumai:

  • Žemos realizavimo išlaidos
  • Labai greito pralaidumo užtikrinimas
  • Maksimalus įrangos veiksnumas
  • IPT lankstumas

elfiq_networks_Link Balancing

Elfiq modelių sąrašą rasite čia

Raktažodžiai: prievadų balansavimas, hibirdinis WAN, kritinių srautų prioretizavimas, SSL VPN per interneto prievadą, kelių geolkacijų srauto balansavimas, failover, įeinančio srauto nukreipimas, virtual forwarder interface, virtual WAN, point-to-point aplikacijų akseleravimas