Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

Accellion

 

Accellion suteikia galimybę organizacijoms saugiau dalintis informacija su kolegomis, partneriais, rangovais ir kitais išoriniais asmenimis saugiai bei patogiai.

Pagrindinis Accellion produktas – tai saugi turinio dalijimosi platforma, užtikrinanti jautrių duomenų konfidencialumą, apsaugą ir saugumo standartų atitiktį. Sprendimas pritaikytas vidutinio ir stambaus verslo įmonėms taip pat organizacijoms, veikiančioms sveikatos priežiūros, finansų, aukštojo mokslo, gamybos ir vyriausybės sektoriuose.

Saugi turinio dalijimosi platforma

 

Accellion technologija leidžia efektyviai stebėti, kontroliuoti ir užtikrinti saugumo standartus atitinkančią komunikaciją, kurioje figūruoja asmens duomenys ar kita jautri informacija.

Technologija padeda apsisaugoti nuo potencialaus duomenų nutekėjimo per trečiąsias šalis, keičiantis informacija el. paštu, mobiliosiomissias programomis, interneto portaluose, SFTP ir kt.

Pagrindinės sprendimo savybės:

 

Automatizacija – integruojamas į esamus verslo procesus be jokio programavimo. Taip pat leidžia kurti naujus, automatizuotus procesus susijusius su saugiu rinkmenų persiuntimu.

Šešėlinio IT kontrolė – leidžia kontroliuoti darbuotojų prieigą prie viešųjų debesijos duomenų saugyklų, tokių kaip Dropbox, OneDrive Business, SharePoint Online ir Google Drive.

Microsoft Office integracija – leidžia saugiai ir lengvai dalintis dokumentais, failais ir kitais prisegtukais el. paštu pvz. Microsoft Outlook.

Bendradarbiavimas ir vaidmenimis pagrįsta prieigos kontrolė – rolėmis pagrįsta vartotojų prieiga padeda užtikrinti  prie vietos “nepririštą” apsaugą ir saugumo standartų atitiktį.

FIPS 140-2 – užtikrina patikimą informacijos šifravimą. FIPS 140-2 tarptautinis standartas pripažintas vyriausybinių organizacijų visame pasaulyje.

Diegimas:lokaliai, debesyje, hibridinis – suteikia plačias diegimo galimybes – lokaliai, viešajame, privačiame ar hibridiniame “debesyje”, kuris geriausiai atitinka organizacijos poreikius (įskaitant Vmware, Hyper-V, Microsoft Azure, Amazon Web Services)

Asmeninė demonstracija >>>

 

Kodėl organizacijoms verta naudoti Accellion saugią platformą turinio dalijimuisi?

 

  • Padidina jautrios informacijos apsaugą ir užkerta kelia duomenų nutekėjimu per el. paštą;
  • Optimizuoja saugumo atitikties valdymą – ataskaitos reikalingos BDAR generuojamos automatiškai;
  • Nebereikia naudoti papildomų programų didelių failų siuntimui;
  • Didina darbuotojų produktyvumą – užtikrinamas sklandus bendradarbiavimas su vidiniais ir išoriniais vartotojais.

Keiskitės informacija, siųskite didelius failus su trečiosiomis šalimis ir viduje saugiai bei patogiai su Accellion!

Turite klausimų? Susisiekite su mumis >>>