Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Apie FoxIT

Fox-IT apsaugo, išsprendžia ir mažina didžiausias kibernetines grėsmes novatoriškų technologijų pagalba vyriausybinėms, gynybos, teisėsaugos, ypatingos svarbos infrastruktūros objektų, bankininkystės ir komercinės srities klientams visame pasaulyje.

Fox-IT misija – tobulinti techninius ir novatoriškus sprendimus, kurie užtikrintų saugesnę visuomenę. To jie siekia per pažangių kibernetinio saugumo ir kibernetinės gynybos paslaugų ir technologijų kūrimą klientams visame pasaulyje.

Skytale

foxit skytaleFox-IT SkyTale yra padidinto atsparumo IP-kriptologinis sprendimas istoriškai vystytas karinėms transporto priemonėms. Technologija jungia gebėjimą optimizuoti nestabilius, mažo pralaidumo bevielius tinklus (angl. Aerial links) ir operatyvumo užtikrinimą tinkluose iki 100 Mbps. Fox-IT SkyTale yra visiškai skaidrus IP srauto atžvilgiu (IPv4 ir IPv6), todėl gali būtu maršrutizuojamas per COTS įrangą, leidžiant naudoti „multicast“ ir užtikrina, jog transporto priemonėse egzistuojanti tinklo įranga praktiškai nereikalautų nustatymų keitimo. Fox-IT SkyTale yra  paprastas naudojimui. Technologija iš saugumo pusės naudoja stiprų „state-of-the-art“ kriptografijos algoritmą ir yra tinkamas naudoti „NATO Mission Confidential level“.

Skytale panaudojimo sritys:

  • Gynyba
  • Energetika
  • Transportas

Raktažodžiai: padidinto atsparumo VPN, radio ryšio „mesh“ sujungimai, judančių transporto priemonių saugus sujungimas, ad-hoc, WLAN, UMTS, SatCom, paketo „payload“ šifravimas, nestabilus ryšys, multicast, plug&play, ne krante esančių objektų prijungimas