Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE Value added distribution

StorMagic

 

Padeda visų tipų ir dydžių organizacijoms saugoti, apsaugoti ir tvarkyti jų duomenis. StorMagic produktai užtikrina, kad duomenys visada būtų apsaugoti ir prieinami, nesvarbu, kokio tipo ar kur jie būtų.

StorMagic sprendimai

 

SvSAN
Tai paprasta hiperkonvertuota saugykla, užtikrinanti ekonomiškai efektyvų  prieinamumą naudojant tik du serverius. Tai paprastas, lankstus ir patikimas būdas užtikrinti, kad verslui svarbios programos ir duomenys veiktų, nesvarbu, ar jie būtų duomenų centre, ar nutolusioje kraštinėje vietovėje:
– Užtikrina 100 % veikimo laiką be vieno gedimo taško
– Gali būti įdiegtas 1000 vietų taip pat lengvai, kaip ir 1
– Veikia su visomis x86 serverių konfigūracijomis, prekių ženklais ir saugyklų tipais
– Duomenys saugūs ir patikimi, mažėja nelaimių rizika
– Palaiko virtualiuosius kompiuterius, konteinerius arba ir viena, ir kita

 

SvKMS
Užtikrina šifravimo raktų valdymą, kuris prisitaiko prie bet kokios aplinkos. Ji leidžia organizacijoms sukurti patikimą raktų valdymo gyvavimo ciklą nuo rakto sukūrimo iki jo išėmimo iš apyvartos ir sunaikinimo:
– Šifravimo raktų valdymas: tvarko visus šifravimo raktus bet kur ir bet kokiai šifravimo darbo eigai
– Suvienodina šifravimo raktų valdymo procesus centralizuotame virtualiame įrenginyje
– Siūlo įmonės lygio funkcijas už geriausią šiuolaikinio raktų valdymo kainą
– Veikia bet kurioje jūsų pasirinktoje debesijoje ar hipervizoriuje
– Sukuriamas greitai ir lengvai – įdiegiamas per kelias minutes, naudojant paprastą naudoti sąsają

Kokie StorMagic naudojimo privalumai?

 

  • Sukurkite lengvus, ekonomiškus sprendimus, kurie jūsų organizacijai kelia itin mažus ir lanksčius sisteminius reikalavimus ir kuriems nereikia brangiai kainuojančio aparatinės įrangos atnaujinimo ar modernizavimo.
  • Supaprastinkite savo organizacijos IT infrastruktūrą, naudodami technologiją, kurią lengva įdiegti ir valdyti ir kurią galima savarankiškai ir be trikdžių plėsti, kad prireikus patenkintumėte būsimus poreikius.
  • Apsaugokite savo organizaciją nuo duomenų praradimo ar sugadinimo ir sumažinkite nelaimių bei sutrikimų grėsmę naudodami saugyklą, kuri užtikrina 100 % veikimo laiką, duomenų apsaugą ir įmonės lygio šifravimo raktų valdymą.
  • Plačios atsarginių kopijų planų konfigūravimo parinktys – nustatykite atsarginės kopijos tipą, saugotinus duomenis ir įrenginius, tvarkaraštį, išsaugojimą, suspaudimą, šifravimo lygį, atsarginės kopijos kūrimo langą, kopijavimą ir dar daugiau. Nustatykite vieną kartą ir atsarginių kopijų planas bus vykdomas automatiškai.
  • Ilgalaikis išlaikymas / GFS (angl. Long-term retention / GFS)  – saugokite visas versijas neribotą laiką, nurodykite kopijų skaičių arba laiką, kurį tam tikra kopija turėtų būti saugoma. Pasirinkite pagrindinę atsarginių kopijų rotacijos schemą arba sukonfigūruokite GFS, kad kopijos (visos pilnos, inkrementinės ir diferencinės) būtų saugomos ilgai, būtų taupoma saugyklos talpa ir duomenys būtų atkuriami iš bet kurio laiko taško.

Turite klausimų? Susisiekite >>>