Naujienlaiškis
Kibernetinių saugumo sprendimų Pridėtinės vertės distribucija

Daugiau informacijos rasite gamintojo tinklapyje.

F-secure

F-secure pasaulinis lyderis teikiantis programinę įrangą kaip paslaugą per  peratorius ir organizacijoms skirtus sprendimus apsaugai nuo žalingų programų. F-secure sprendimai apsaugo ir užkerta kelią svarbios informacijos praradimui, o patikimos paslaugos leidžia organizacijoms jaustis užtikrintai skaitmeniniame pasaulyje.

F-secure organizacijoms siūlo du būdus saugumo užtikrinimui:

Security as a service (paslauga) – leiskite ekspertams pasirūpinti jūsų IT saugumu. Būsite užtikrinti, kad jūsų el.paštas veiks, duomenys liks saugūs ir kompiuteriai bus apsaugoti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

fsc-newapproach-service-F-secure-pasaulinis-lyderis-teikiantis-programine-iranga

 • Sprendimo prieglobą atlieka F-secure, o administravimą atlieka sertifikuotas lokalus partneris
 • Maksimali apsauga su minimaliu finansiniu indėliu ir IT resursų panaudojimu
 • Lanksčios prenumeratos valdymo galimybės ir jokių išlaidų aptarnavimui

Business suite (produktas) – pilnas saugumo sprendimas, kuris centralizuotą saugumo valdymą paverčia paprasta užduotimi IT administratoriui. Sprendimas užtikrina saugumą organizacijoms

fsc-newapproach-license-F-secure-pasaulinis-lyderis-teikiantis-programine-iranga

 • Apsauga visiems jūsų IT infrastruktūros komponentams ir lygiams
 • Pažangus veikimas, kuris yra lengvesnis, paprastesnis ir saugesnis
 • Veiksmingas centralizuotas valdymas IT administratoriui

Kiti F-secure produktai:

Mobiliems įrenginiams skirta apsauga>>

El.pašto paslauga nuo nepageidaujamo el.pašto>>

Papildomos informacijos suteiksime telefonu +370 5 2306258 arba klausimus galite siųsti užpildę KONTAKTU FORMĄ

Apie Rohde & Schwarz Cybersecurity

Rohde & Schwarz Cybersecurity saugo organizacijas ir valstybines įstaigas visame pasaulyje nuo šnipinėjimo ir kibernetinių atakų. Įmonė plėtoja ir gamina aukštos kokybės šifravimo produktus, naujos kartos ugniasienes, tinklo srauto analizės ir  galinių įrenginių (angl. endpoint) saugumo programinę atitinkančią informacijos ir tinklo saugumo reikalavimus.

Vokietijoje pagaminti IT saugumo sprendimai apima platų produktų ir paslaugų spektrą. Nuo „viskas viename“ sprendimų iki kritinės infrastruktūros apsaugos sprendimų.

Bitbox (izoliuota internetinė naršyklė)

BitBoxVirtuali aplinka skirta saugiam ir patogiam naršymui internete. Naršymas internete yra būtinas šiandienos darbo aplinkoje. Tačiau mūsų kompiuteriai apdoroja konfidencialią ir kritinę informaciją, tokią kaip asmeniniai ir organizacijos vidiniai duomenys. Naudojimasis internetu teikia didelę naudą, bet taip pat kelia nuolat besikeičiančias grėsmes.

Nuo tada, kai internetas tapo aktyvus su Web 2.0, balansas tarp grėsmės ir naudos dingo. Aktyvus turinys tapo standartine šiuolaikinių interneto svetainių dalimi. Tinklalapiai yra labiau panašūs į vietines aplikacijas. Programavimo sąsajos, tokios kaip: JavaScript, Java, ActiveX ar VBScript suteikia priemones prisijungti prie kompiuterio ir jo išteklių, tokių kaip failų sistema ar video kamera. Žalinga programinė įranga tai gali išnaudoti, pavyzdžiui pavogiant konfidencialius duomenis. Sprendimas Bitbox padeda apsisaugoti nuo šių negandų, suteikdamas saugios izoliuotos internetinės naršyklės koncepciją.

Galimos dvi versijos:

 • BitBox – nemokama, privatiems vartotojams
 • BitBoxTS – izoliuota naršyklė terminaliams serveriams

Raktažodžiai: izoliuota naršyklė, atsisiunčiamų failų skenavimas, saugus „cut&paste”, pilnas intraneto izoliavimas nuo internet, saugus naršymas,  virtuali mašina

Daugiau apie sprendimą: BitBox

TrustedDesktop

TrustedDesktop yra saugus virtualus darbalaukis su informacijos srautų kontrolės galimybe. Jo pagrindinis principas yra kritinių aplikacijų ir korporatyvinės darbo aplinkos procesų izoliavimas, taip pat saugumo politikos vykdymo užtikrinimas.

Ši technologija leidžia išsamiai užtikrinti organizacijos duomenų apsaugą su informacijos gyvavimo ciklo auditavimu. Sistema garantuoja, kad saugoma informacija bus apdorojama tik su patikimais komponentais. Bet koks piktybinis ar netyčinis bandymas nutekinti duomenis efektyviai neutralizuojamas.

Raktažodžiai:  saugus virtualizuotas darbalaukis, DLP, VPN klientas, failų šifravimas, pilnas disko šifravimas, saugus kernel, trusted virtual domain, TPM, spausdinimo kontrolė, prisijungimas prie išorinių įrenginių kontrolė, informacijos srautų kontrolė

Daugiau apie sprendimą: TrustedDesktop

Apie Sophos

IT saugumo produktai tapo tiek pat sudėtingi kaip ir tinklai, kuriuos jie bando apsaugoti. Sophos kuria paprastai valdomus, bet aukščiausią saugumą užtikrinančius sprendimus. Sophos pradėjo gaminti antivirusines ir šifravimo produktus beveik prieš 30 metų. Šiandien jų produktai padeda užtikrinti tinklų saugumą, juos naudoja 100 milijonų žmonių iš 150 šalių ir 100.000 įmonių tarp kurių: Pixar, Under Armour, Northrop Grumman, Xerox, Ford, Avis, Toshiba. Sophos produktai leidžia jums apsaugoti kiekvieną savo tinklo elementą: nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ir serverių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių.

Sophos Endpoint Protection

sophos endpoint protection

Naujos kartos Endpoint saugumas – šiandienos verslui nuo rytojaus grėsmių. Sophos Endpoint Protection leidžia lengvai apsaugoti jūsų Windows, Mac ir Linux sistemas nuo kenkėjiškų programų ir pažangių grėsmių , tokių kaip tikslinės atakos.

Sophos naujos kartos Endpoint apsauga sujungia pažangias technologijas tokias kaip kenkėjiško srauto žvalgyba ir grėsmių aptikimo realiuoju laiku, žinios iš SophosLabs padeda jums išvengti, aptikti ir sunaikinti grėsmes. Taip pat pridedamos web filtravimo, aplikacijų kontrolės, įrenginių kontrolės galimybės ir dar daugiau. Todėl jūsų organizacijos duomenys yra apsaugoti visur ir visada, kad ir kur būtų jūsų darbuotojas

Raktažodžiai: next-gen protection, AV, aplikacijų kontrolė, įrenginių kontrolė, antiransomware, 0-dienos atakų apsauga, žalingo srauto aptikimas, web kontrolė, duomenų kontrolė

Daugiau apie sprendimą: Sophos endpoint protection

Sophos Intercept X

Ransomware – viena žinomiausių kenkėjiškų programų atakų, kurios šiandien paveikia organizacijas. Šio tipo ataka šifruoja jūsų failus ir laiko juos įkaitais, kol bus sumokėta išpirka, dėl to kyla didžiulis verslo produktyvumo sutrikimas.

Sophos Intercept X turi CryptoGuard funkciją, kuri apsaugo  nuo kenkėjiškų programų spontaniško, pyktybinio duomenų šifravimo. Kai ransomware bus aptikta ir išvalyta, CryptoGuard taip pat grąžins jūsų pradėtus šifruoti failus į saugias būsenas.

Raktažodžiai: kenkėjiška programa, apsauga nuo kenkėjiškos programos, failas įkaitas, cryptoguard, kenkėjiškų pragramų šifravimo prevencija, atakos teismo ekspertizės, išnaudojimo prevencija, apsauga nuo užšifravimo

Daugiau apie sprendimą: Sophos Intercept X

Sophos Central

Sophos-Cloud

Valdykite darbo vietų saugumą ir mobiliuosius įrenginius iš vienos apjungtos debesų konsolės. Sophos Central yra vienintelis visiškai integruotas saugumo sprendimas, kuris apsaugo jūsų įmonės IT infrastruktūrą ir visų jūsų vartotojų įrenginius su integruotu darbo vietų saugumo ir mobiliųjų prietaisų valdymo (MDM), serverio apsaugos ir saugios interneto prieigos vientisu sprendimu. Interneto naršyklėje veikianti valdymo konsolė leidžia jūsų IT administratoriams stebėti visą saugumo situaciją vienoje vietoje.

 

Raktažodžiai: security heartbeat, AV, aplikacijų kontrolė, įrenginių kontrolė, antiransomware, 0-dienos atakų apsauga, žalingo srauto aptikimas, web kontrolė, duomenų kontrolė, sinchronizuota apsauga tarp tinklo ir galinio įrenginio (ang. endpoint)

Daugiau apie sprendimą: Sophos Central

Sophos Clean

sophos clean Pridėkite daugiau ekspertizės jūsų darbo vietų saugumui. Kaip jūs sužinote ar jūsų endpoint apsauga iš tikrųjų veikia? Jūsų naudojamas saugumo produktas galėjo praleisti virusą ir nežinoti, kad jau esate puolami ir išnaudojami. Su Sophos Clean galite padaryti papildomą skenavimą „ant viršaus“, surasti saugumo pažeidimus  ir atsikratyti jų.

Raktažodžiai: kenkėjiškų programų pašalinimas, AV verification, antros nuomonės nuskaitymas, atstatymas

Daugiau apie sprendimą: Sophos Clean

Sophos serverio saugumas

networkprotection Apsaugokite savo virtualius ir fizinius serverius neaukodami galios. Sophos Server Protection efektyviai saugo jūsų serverių aplinką nuo kenkėjiškų atakų tuo pačiu išlaikydama jūsų serverio darbo spartą. Šis sprendimas sukurtas užtikrinti kritinių serverių saugumą. Sophos Server Protection integruoja serverio aplikacijų „baltuosius sąrašus“ (angl. whitelisting) su pažangiomis antiviruso ir HIPS sistemomis. Tai apsauga jūsų Windows, Linux ir UNIX sistemoms, taip pat optimizuotos virtualiai aplinkai.

Raktažodžiai: serverio aplikacijų „whitelisting/lockdown“, serverių apsauga visose platformose (windows, linux, unix), HIPS, VMware vShield

Daugiau apie sprendimą: Sophos serverio apsauga

Apie Tripwire

Tripwire tiekia pažangius grėsmių aptikimo, saugumo ir atitikimo industrijos standartams užtikrinimo sprendimus, kuriuos naudoja daugiau kaip 9000 organizacijų, tarp kurių daugiau kaip 50% Fortune 500 kompanijų. Tripwire padeda organizacijoms, paslaugų teikėjams ir vyriausybės institucijoms visame pasaulyje aptikti, reaguoti ir užkirsti kelią kibernetinėms grėsmėms.

Tripwire enterprise

Pavojų aptikimas realiuoju laiku, saugumo automatizavimas ir konteksto suteikimas verslui.Tripwire-Enterprise

Informacija apie pokyčius realiuoju laiku: Aptikite pavojus realiuoju laiku ir gaukite pranešimus tuo pat metu, kai įvyksta pokytis. „Tripwire® Enterprise“ atlieka pokyčių auditą ir aptinka pavojus labai tiksliai, atsižvelgdama į verslo kontekstą ir pateikdama pasiūlymus, ką reikėtų daryti.

Sistemos stiprinimas ir atitikties užtikrinimas: „Tripwire“ politikos valdymo įrankis leidžia aktyviai stiprinti konfigūracijas pagal atitikties reikalavimus, mažina pasiruošimo auditui laiką ir sąnaudas bei teikia auditui paruoštas ataskaitas su atitikties standartams, atkūrimo ir išimčių valdymo įrodymais.

Saugumo automatizavimas ir atkūrimas: konfigūracijų klaidoms reikia korekcinių priemonių. „Tripwire Remediation Manager“ įrankis padeda greitai ir automatiškai sutaisyti pažeistus arba netinkamus saugumo konfigūracijų nustatymus, jį galima integruoti su SIEM, IT-GRC, darbo procesų valdymo sistemomis, pokyčių valdymo sistemomis ir kt.

Raktažodžiai: failų vientisumo valdymas (angl. File integrity management – FIM), saugios konfigūracijos valdymas (angl. secure configuration management – SCM), saugumo automatizavimas ir atkūrimas, sistemos stiprinimas, pažeidžiamumų valdymas, informacija apie pokyčius realiuoju laiku, SANS20 atitikimas, baselining, PCI DSS

 • Tripwire SecureScan
 • Tripwire SecureCheq
 • Tripwire CCM Express