Naujienlaiškis
CYBERSECURITY & INNOVATIVE INFRASTRUCTURE TECH Value added distribution

Daugiau informacijos rasite gamintojo tinklapyje

Apie Sealpath

SealPath leidžia profesionalams ir organizacijoms apsaugoti jų kritinius dokumentus nesvarbu kur jie būtų: kompiuteryje, korporaciniame tinkle, partnerių tinkle ar debesyje, net ir po to, kai dokumentas jau buvo išsiųstas, pasidalintas ir yra už organizacijos tinklo ir kontrolės ribų.

Pagrindinės SealPath funkcijos:

Dokumento apsauga nesvarbu kur jis yra. SealPath lydės jūsų dokumentą kad ir kur jis būtų, nepriklausomai nuo jo vietos. Jei nuspręsite dirbti debesyje, SealPath apsaugos jūsų informaciją.

Apribota naudotojo elgsena su jūsų dokumentais ir el. pašto laiškais. Leisti vartotojui skaityti,spausdinti, dalintis, kopijuoti jūsų dokumentą ar el. laišką tik tada kai jūs tai leidžiade/indikuojate. Kontroliuokite kas gali naudotis jūsų informacija su SealPath intuitiviąja valdymo Sistema.

Stebėjimas kas ir kada peržiūrės dokumentą. Pasidalinkite savo dokumentais su tais, su kuriais norite ir stebėkite kada jie gauna informaciją. Jei norite, galite gauti pranešimą, kai gavėjas prisijungia prie dokumento. Dėl SealPath auditas bus dar lengvesnis.

Lengvas valdymas, nekeičiant įprastos darbo eigos. Jums nereikės valdyti slaptažodžių ar sertifikatų. Tai taip pat paprasta, kaip išsaugoti ir apsaugoti. SealPath leidžia jums dirbti taip pat, kaip su Microsoft Office, Microsoft Outlook, iš failų naršyklės arba naudojant SealPath aplikaciją.

SealPath nesaugo jūsų dokumentų. Jūsų duomenims nereikia būti ten, kur jūs nenorite, kad jie būtų. SealPath nereikalauja specialios vietos jus apsaugoti. Jūs patys pasirenkate kaip norite dirbti ir kur saugoti savo dokumentus.

Microsoft AD RMS technologija. SealPath naudoja AD RMS(“Active Directory” teisių valdymo paslaugų) apsaugą ir informacines technologijas. AD RMS yra patikrinta informacijos apsaugos technologija, kuri įprastai integruojama su Microsoft Office ir kitais Microsoft produktais.

Šios ir kitos funkcijos padeda:

Galimas pritaikymas:

Raktažodžiai: Dokumento teisių valdymas, dokumentų saugumas, dokumentų pasidalijimas, informacijos apsauga, bendrų dokumentų valdymas, duomenų nutekėjimo prevencija.